Naudojimosi sąlygos ir taisyklės

1. Pirkėjo paskyra

1.1. Norėdami užsisakyti ir pirkti fotoPRO.lt  produktus bei naudotis tinklalapio paslaugomis, susikurkite vartotojo paskyrą.  Paskyra bus sukurta užpildžius registracijos formą ir susipažinus  su fotoPRO.lt  taisyklėmis.

1.2. Registracijos metu nurodykite savo el. pašto adresą, kuris vėliau bus naudojamas prisijungti prie paskyros ir susisiekti su Jumis dėl užsakymų. Pateikus klaidingą arba kito asmens el. pašto adresą, užregistruota paskyra gali būti ištrinta be išankstinio perspėjimo.

1.3. Registracijos metu turite pateikti slaptažodį, kurį naudosite jungdamiesi prie paskyros. fotoPRO.lt neprisiima jokios atsakomybės už galimą žalą, atsiradusią Pirkėjui neužtikrinus savo paskyros saugumo ar atskleidus slaptažodį kitiems asmenims.

1.4. Vienas Pirkėjas gali registruotis tik vieną kartą ir turėti tik vieną paskyrą.

1.5. Paskyros registracija fotoPRO.lt yra nemokama.

1.6. Registruoti Pirkėjai gali kelti nuotraukas į savo paskyrą, užsisakyti fotoPRO.lt paslaugas, peržiūrėti viešas nuotraukų galerijas, fotografų sąrašą ir fotografų pasidalintas galerijas.

1.7. Paskyrą panaikinti galite susisiekę su fotoPRO.lt darbuotojais.

2. Nuotraukų galerijos

2.1. Susikurti savo nuotraukų galerijas galite paspaudę nuorodą „Mano albumai“.

2.2. Įkeltų nuotraukų turinys negali prieštarauti šalies Konstitucijai, Lietuvos Respublikos įstatymams ir teisės aktams. Draudžiama į tinklalapį fotoPRO.lt kelti nuotraukas, kuriose tiesiogiai ar netiesiogiai propaguojamas nusikalstamumas, smurtas, pornografija ar kita nusikalstama veika, pažeidžiamos asmens teisės į privatumą ir neliečiamumą, žeminama asmens garbė ir orumas, pažeidžiamos autorinės teisės, pateikiama klaidinga informacija ir (arba) šmeižtas apie privatų asmenį, įmonę, įstaigą, organizaciją ar valstybę. fotoPRO.lt turi teisę be įspėjimo pašalinti iš tinklalapio nuotraukas, kurios neatitinka šių reikalavimų.

2.3. Registruodamiesi tinklalapyje fotoPRO.ltir peržiūrėdami viešus albumus, Pirkėjai įsipareigoja laikytis teisės aktų, asmens duomenų apsaugos ir privatumo reikalavimų bei patvirtina, kad yra susipažinę ir įsipareigoja laikytis naudojimosi tinklalapiu taisyklių.

2.4. Registruotų Pirkėjų nuotraukos ir asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono nr., el. pašto adresas ir banko sąskaitų informacija) yra griežtai saugomi ir jokiomis aplinkybėmis nebus perduoti tretiesiems asmenims arba kitaip viešinami ar naudojami be tiesioginio Pirkėjų sutikimo.

2.5. fotoPRO.lt neprisiima atsakomybės už žalą, kurią fiziniai ar juridiniai asmenys gali patirti dėl įkeltų nuotraukų. Atsakomybę už galimą žalą prisiima nuotraukas įkėlęs asmuo.

2.6. fotoPRO.lt nekuria ir nesaugo Pirkėjų galerijų kopijų, todėl atsarginėmis savo nuotraukų kopijomis bei saugiu jų laikymu turi pasirūpinti pats Pirkėjas. fotoPRO.lt neatsako už prarastą informaciją ir (arba) nuotraukas, jei dėl techninių gedimų ar kenkėjiškos trečiųjų asmenų veiklos sutrinka tinklalapio darbas ir dingsta dalis arba visa tinklalapyje saugota informacija.

3. Fotografų galerijos

3.1. Jei esate fotografas (-ė), užpildžius pagrindiniame puslapyje pateiktą formą,  galite susikurti fotografo paskyrą. fotoPRO.lt administracijai patikrinus anketą ir ją patvirtinus, apie fotografo paskyros suaktyvinimą pranešime el. paštu.

3.2. Fotografai gali kurti nuotraukų galerijas ir pasirinktiems Pirkėjams suteikti prieigą, el. paštu nusiųsdami galerijos kodą. Pasinaudoję kodu Pirkėjai gali nuotraukas peržiūrėti bei užsisakyti, tačiau griežtai draudžiama jas kopijuoti ar išsaugoti skaitmenines nuotraukų versijas. Fotografas turi teisę bet kada panaikinti Pirkėjui suteiktą prieigą prie galerijos.

4. Viešos galerijos

4.1. Viešose galerijose pateikiamos autorinėmis teisėmis fotoPRO.lt priklausančios nuotraukos. Šiose galerijose esančias nuotraukas Pirkėjai gali žiūrėti prisijungę prie savo fotoPRO.lt paskyros. Pirkėjai nuotraukas gali tik peržiūrėti. Griežtai draudžiama atlikti bet kokius veiksmus su viešose galerijose pateiktomis nuotraukomis.

5. Produktų užsakymas ir atsiskaitymas

5.1. Užsakyto produkto gamyba pradedama tik gavus mokėjimo už užsakytą (-us) produktą (-us) patvirtinimą.

5.2. Įprastas fotoNUOTRAUKŲ pagaminimo laikas – 1-2 darbo dienos nuo mokėjimo patvirtinimo gavimo dienos.
5.3. Per 7 darbo dienas dienas negavus patvirtinimo apie produkto pagaminimą ar išsiuntimą, Pirkėjas privalo susisiekti su fotoPRO.lt atsiųsdamas el. laišką adresu info@fotopro.lt ir laiške nurodydamas užsakymo numerį.

5.4. Prekių kainos nurodytos litais ir eurais. Visos kainos nurodytos su PVM. Kainos nurodytos be pristatymo mokesčio.

5.5. Užsakymams taikomas administravimo mokestis 0.29 Eur.

5.6. Atsiskaityti už užsakytą (-us) produktą (-us) Pirkėjai [1] gali pasinaudodami elektronine bankininkyste. fotoPRO.lt atsiskaitymo partneris – Paysera.
5.7. Mokėjimas patvirtintas laikomas nuo to momento, kai fotoPRO.lt gauna mokėjimo nurodymą į savo banko sąskaitą, o Pirkėjas gauna patvirtinimą el.paštu iš atsiskaitymo partnerio Paysera.
5.8. Atlikdamas mokėjimą Pirkėjas mokėjimo paskirties lauke turi nurodyti užsakyto (-ų) produkto (-ų) numerį (-ius).

5.9. Užsakymai negali būti atšaukti ir pinigai už užsakytus ir apmokėtus produktus nėra grąžinami.

6. Produktų pristatymas

6.1. Pirkėjas įsigytus produktus gali atsiimti atvykus į fotoPRO(Savanorių pr. 286A, Kaunas) arba užsisakyti pristatymo pasirinktu adresu paslaugą.
6.2. Pasirinkęs produktų pristatymo paslaugą, Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslų pristatymo adresą.
6.3. Pirkėjas įsipareigoja užsakytą produktą atsiimti arba pristatymo metu priimti pats. Jei produktas pristatytas Pirkėjo nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, tačiau Pirkėjas priimti produktų negali, fotoPRO.lt neprisiima jokios atsakomybės dėl produkto pristatymo ar perdavimo netinkamam subjektui.
6.4. Produktus gali pristatyti fotoPRO.lt darbuotojas arba fotoPRO.lt įgaliotas atstovas.
6.5. Pristatymo mokestis apskaičiuojamas atsižvelgiant į pristatymo adresą ir prekių svorį bei dydį.
6.6. Standartinis pristatymo mokestis Lietuvoje (išskyrus Neringos miestą) – 10 LT.
6.7. fotoPRO.lt pasilieka teisę keisti pristatymo mokestį.
6.8. Standartinis pristatymo laikas – 1–3darbo dienos nuo produkto pagaminimo.
6.9. Gavęs produktą Pirkėjas privalo kartu su fotoPRO.lt darbuotoju arba kurjeriu patikrinti siuntos ir produkto (-ų) būklę bei pasirašyti sąskaitą faktūrą, važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo ir priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius sąskaitą faktūrą, važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo ir priėmimo dokumentą, laikoma, kad siunta perduota tinkamos būklės ir pristatymo metu nėra produkto pažeidimų, kurių atsiradimo priežastis nepriskirtina gamykliniam brokui, bei produkto (-ų) komplektacijos neatitikimų.
6.10. Pastebėjęs, kad siuntos pakuotė pažeista (deformuota, sudrėkusi ar kitaip išoriškai pažeista), produktas (-ai) yra sugadintas (-i) ir (arba) produktas (-ai) yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo ir priėmimo dokumente bei, dalyvaujant fotoPRO.lt darbuotojui ar kurjeriui, surašyti laisvos formos siuntos ir (arba) produkto (-ų) pažeidimo (neatitikimo) aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, fotoPRO.lt neprisiima jokios atsakomybės dėl produkto pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo priežastis nėra gamybinis brokas, bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus buvo galima nustatyti apžiūrint produktų išorę.

7. Paslaugų kokybė

7.1. Prieš užsisakant paslaugą rekomenduojame atsižvelgti į sistemos pateikiamą informaciją apie nuotraukų kokybę. fotoPRO.lt negarantuoja nuotraukų kokybės, jei Pirkėjas pateikia mažesnės nei rekomenduojama raiškos skaitmenines nuotraukas arba jei vaizdas jose yra neryškus.

7.2. fotoPRO.lt turi teisę nepriimti užsakymo, jei jis neatitinka kokybei užtikrinti būtinų reikalavimų.

7.3. Jei dėl fotoPRO.lt laboratorijos kaltės užsakymas yra atliktas netinkamai (pagamintų nuotraukų kiekis, popieriaus paviršius, formatas, priskirtas filtras ar kiti pasirinkti vaizdo nustatymai neatitinka nurodytų užsakyme), fotoPRO.lt įsipareigoja atspausdinti trūkstamą kiekį arba iš naujo pagaminti netinkamai pagamintas nuotraukas nemokamai. Jokiais kitais atvejais pagamintos nuotraukos neperspausdinamos ir negrąžinamos.

8. Produktų grąžinimas

8.1. Produktų trūkumai šalinami nemokamai ar nekokybiški produktai keičiami kokybiškais, jei trūkumai atsirado ne dėl Pirkėjo kaltės.
8.2. Produkto grąžinimo teise  Pirkėjas gali pasinaudoti per 7 (septynias) dienas nuo produkto atsiėmimo / pristatymo dienos, informuodamas apie tai fotoPRO.lt  6.10. taisyklių punkte numatyta tvarka.
8.3. Grąžinant produktą būtina laikytis papildomų sąlygų:
8.3.1. produktas turi būti nesugadintas Pirkėjo;
8.3.2. produktas turi būti grąžinamas fotoPRO.lt pakuotėje arba kitoje pakuotėje, užtikrinančioje saugų transportavimą /siuntimą;
8.3.3. grąžinant produktą, būtina pateikti jo įsigijimą patvirtinantį dokumentą;
8.3.4. produktai turi būti grąžinami fotoPRO.lt adresu: UAB „PRO sprendimai“, Savanorių pr. 286A, Kaunas LT-49474;
8.3.5. produkto grąžinimo išlaidas padengia Pirkėjas.
8.4. fotoPRO.lt turi teisę nepriimti grąžinamų produktų, jei buvo nesilaikyta produktų grąžinimo sąlygų.
8.5. Jei produkto trūkumai atsirado dėl fotoPRO.lt kaltės ir jų neįmanoma pašalinti, sumokėti pinigai grąžinami tik [2] banko pavedimu į mokėtojo banko sąskaitą.
8.6. Pirkėjui pasinaudojus Taisyklių 7.3 punkte numatyta teise, esant taisyklių 8 skyriuje numatytoms sąlygoms ir tik fotoPRO.lt nesilaikius savo įsipareigojimų, fotoPRO.lt įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 7 (septynias) dienas nuo grąžinamo produkto gavimo dienos.

9. fotoPRO.lt vykdomos akcijos

9.1. fotoPRO.lt gali vykdyti įvairias akcijas, bet kada keisti jų sąlygas ar jas nutraukti.
9.2. fotoPRO.lt gali suteikti Pirkėjams dovanų kuponų, kuriais galima atsiskaityti už įsigyjamus produktus.
9.3. Jei užsakymo suma yra didesnė nei dovanų kupono suma, kainos skirtumą padengia Pirkėjas.
9.4. Dovanų kuponai į pinigus nekeičiami.
9.5. Dovanų kupono savininkas įsipareigoja niekam neatskleisti unikalaus kupono kodo.
9.6. Pametus, sugadinus ar kitaip praradus dovanų kuponą, jis neatnaujinamas.
9.7. Jei Pirkėjas dėl 8.5. taisyklių punkte išdėstytų priežasčių siekia susigrąžinti pinigus už produktą, kuris buvo įsigytas pasinaudojus dovanų kuponu, panaudota dovanų kupono suma išskaičiuojama iš grąžintinos Pirkėjui sumos.
9.8. Šio skyriaus nuostatos taikomos tik fotoPRO.lt organizuojamoms akcijoms ir netaikomos akcijoms, kurias organizuoja fotoPRO.lt tarpininkai ar kitos trečiosios šalys. fotoPRO.lt tarpininkų ar kitų trečiųjų šalių organizuojamoms akcijoms galioja akcijų organizatorių nustatytos taisyklės.

10. Pirkėjo įsipareigojimai

10.1.Pirkėjas įsipareigoja laikytis fotoPRO.lt taisyklių ir Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos teisės aktų.
10.2. Pirkėjas privalo sumokėti už užsakytą paslaugą ar prekę ir ją priimti fotoPRO.lt numatyta tvarka.
10.3. Pirkėjas visiškai atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų tikslumą ir teisingumą. Jei Pirkėjas registracijos formoje pateikia netikslius ar neteisingus duomenis, fotoPRO.lt neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.
10.4. Pirkėjas visiškai atsako už savo veiksmus, atliktus fotoPRO.lt svetainėje.

11. Pirkėjo teisės

11.1. Pirkėjas turi teisę nepriimti suteiktos paslaugos ar pagamintos prekės, jei ji neatitinka užsakyme nurodytų specifikacijų, kaip aprašyta dalies 7.3. punkte. Susiklosčius tokioms aplinkybėms, pakartotinis užsakymo atlikimas ištaisant kokybės trūkumus Pirkėjui nieko nekainuoja.

12. fotoPRO.lt įsipareigojimai

12.1.fotoPRO.lt įsipareigoja Pirkėjo užsakytus gaminius pristatyti nurodytu adresu, kaip numatyta šių taisyklių 6 skyriuje.
12.2. fotoPRO.lt įsipareigoja nemokamai atlikti netinkamai įvykdyto užsakymo taisymo darbus, jei užsakymas buvo atliktas netinkamai dėl fotoPRO.lt kaltės.
12.3. fotoPRO.lt neprisiima jokios atsakomybės už nuostolius, atsiradusius dėl to, kad Pirkėjas, neatsižvelgdamas į fotoPRO.lt rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis.
12.4. fotoPRO.lt neatsako už pagaminto produkto spalvų ir produkto kompiuterinio maketo spalvų, kaip jos atvaizduojamos Pirkėjo naudojamame monitoriuje, neatitikimo.

13. fotoPRO.lt teisės

13.1. fotoPRO.lt pasilieka teisę ištrinti Pirkėjo paskyrą bei apriboti prieigą prie tinklalapio, jei Pirkėjas nepaiso šių taisyklių ar užsiima kenkėjiška veikla tinklalapyje.

14. Baigiamosios nuostatos

14.1. Šios taisyklės sudarytos remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.
14.2. Nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo ar nesilaikymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.